Od jakiegoś czasu toczą się dyskusje, czy „reaktywacje +1 do statów” są tym, czego potrzebujemy w Serwisie. Ilu keszerów, tyle opinii 🙂  Na naszym fanpejdżu pojawił się także artykuł o zaniku zwyczaju logowania DNF-ów. Można powiedzieć, że coś nam nawaliło w ewolucji podejścia do poszukiwań. COG i RT „wrzuciły” temat rozwiązań systemowych do listy zadań ważnych, jednak czym innym są propozycje i pomysły, a czym innym ich przełożenie na język „techniczny”. Zanim więc rozwiązania staną się faktem, proponuję skorzystanie z prostego algorytmu, pozwalającego uporządkować sobie własne podejście do zagadnienia.

komentarze 3 .

 1. Seba1983 napisał(a):

  Właśnie nawiązując do kontaktu z założycielem, tak sobie pomyślałem, że dobrym sposobem byłby na stronie opencaching zrobienia coś w rodzaju chatu. Znajdujesz użytkownika i zostawiasz mu info na stronie open. Ludzie keszujący często się logują i szybko są w stanie odpowiedzieć. A z e-mailem to różnie bywa, gdzieś przepadnie, to trafi do śmieci i tak lipa.
  Pozdrawiam,
  To tylko taka sugestia.
  Seba1983

  • gagu napisał(a):

   Dobra sugestia. Sam kiedyś się zastanawiałem, czy można dodać taką funkcjonalność jak wiadomość prywatna dostępna z poziomu strony (coś jak na forach). W tej chwili musimy się logować na pocztę i robić dodatkowe ruchy. Nie każdemu się chce. A tak mielibyśmy całą korespondencję prywatną w naszym profilu.

 2. skalpelx napisał(a):

  No właśnie, za każdym razem kiedy komuś odpisuję, zapominam o tym że nie mogę bezpośrednio i przychodzi mi wiadomość o zwrocie wiadomości. To musi być zmienione. W GC jest to rozwiązane przez Message Center.

Dodaj komentarz


Możesz dołączyć zdjęcie do komentarza klikając tutaj.

OC

OpenCaching w Polsce

STRONA GŁÓWNA | FORUM | ABC GEOCACHINGU